Specjalista ds. serwisu IT Job

Date: Sep 25, 2024

Location: Gdańsk, PL, 80-864

Company: Aramco Europe

Hiring company: Aramco Fuels Poland Sp. z o.o.

Aramco Fuels Poland Sp. z o.o., which is engaged in the wholesale fuel business, is part of the largest Saudi oil and chemical company in the market, a world leader in hydrocarbon production and a global leader in oil production, refining processes and distribution.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe min. licencjackie, preferowany kierunek: informatyka;
  • min 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze wsparcia użytkownika i obsługi serwisowej;
  • ugruntowana wiedza w zakresie budowy, konfiguracji i serwisu urządzeń komputerowych;
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 11 oraz Windows Server 2019;
  • dobra znajomość zagadnień związanych z tematyką sieci LAN;
  • dobra znajomość oprogramowania biurowego m.in. Microsoft 365;
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa w działaniu poparta umiejętnością pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.

PODSTAWOWE ZADANIA

  • instalacja, konfiguracja i serwis urządzeń komputerowych (notebook, monitory, urządzenia drukujące, systemy wideokonferencyjne);
  • instalacja i konfiguracja początkowa oprogramowania na urządzeniach;
  • wsparcie techniczne dla użytkowników końcowych;
  • współprowadzenie magazynu sprzętu komputerowego i materiałów eksploatacyjnych wraz z bieżącym utrzymaniem rejestru sprzętu;
  • współzarządzanie obrazami stacji roboczych;
  • monitorowanie napraw zleconych serwisom zewnętrznym;
  • przygotowanie sprzętu do likwidacji oraz sprzedaży.

OFERUJEMY

•    praca w Spółce będącej częścią największej firmy na świecie
•    stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
•    niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
•    atrakcyjny pakiet socjalny, w tym prywatna opieka medyczna
•    możliwość wykupienia karty Multisport/Medicover Sport
•    ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacanym przez pracodawcę
•    Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych umożliwiający otrzymanie dofinansowania wakacyjnego
•    szkolenia opłacane przez Pracodawcę
•    możliwość zdobywania i rozwijania umiejętności zawodowych.

All applicants who meet the requirements will be considered for recruitment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, nationality or disability.