Specjalista ds. Zakupów

Data: 10 paź 2024

Lokalizacja: Gdańsk, PL, 80-864

Firma: Aramco Europe

Firma zatrudniająca: Aramco Fuels Poland Sp. z o.o.

Aramco Fuels Poland Sp. z o.o. zajmująca się działalnością hurtową związaną ze sprzedażą paliw, jest częścią największego na rynku saudyjskiego koncernu paliwowo-chemicznego, będącego światowym liderem wydobycia węglowodorów oraz globalnym liderem produkcji, procesów rafineryjnych oraz dystrybucji ropy naftowej.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe: ekonomia, finanse, administracja, prawo
  • Doświadczenie w obszarze zakupów minimum 2 lata, w tym doświadczenie w pracy przy przetargach na zakup towarów i usług
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, obsługa aplikacji JIRA
  • Umiejętność myślenia analitycznego oraz organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole oraz budowania relacji
  • Komunikatywność i otwartość.

ZADANIA

•        udział w pracach związanych z przygotowaniem/aktualizacją procedur i regulaminów oraz innych dokumentów regulujących procesy realizowane w Zespole ds. zakupów
•        wykonywanie zadań Zespołu ds. zakupów w zakresie prowadzonych postępowań zakupowych,  ze szczególnym uwzględnieniem nadzoru nad poprawnością formalną i proceduralną prowadzonych postępowań
•        badanie i analiza rynku dostawców, pozyskiwanie informacji handlowych, analiza i ocena ofert, negocjowanie cen oraz innych warunków współpracy
•        przygotowanie i/lub weryfikacja i akceptacja dokumentacji związanej z prowadzonymi w Spółce postępowaniami zakupowymi, koordynowanie kluczowych postępowań zakupowych, harmonogramowanie oraz organizacja prac komisji zakupowych
•        obsługa oraz aktywne wsparcie komórek organizacyjnych w zakresie przygotowania dokumentacji przetargowej oraz obsługi platformy zakupowej
•        przygotowywanie raportów, prowadzenie archiwum, rejestrów z przeprowadzonych postępowań zakupów.

Wszyscy kandydaci spełniający wymagania zostaną uwzględnieni w procesie rekrutacji bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, narodowość czy niepełnosprawność.​